Sosyal Medya

En İyi 8 Sosyal Medya Yönetim Aracı

Sosyal medya pazarlama çabalarınızı yönetirken zamandan tasarruf etmenize yardımcı olacak. En iyi sosyal medya yönetim araçlarını mı arıyorsunuz?
 
Bu gönderide, planlamadan eski içeriği otomatik olarak paylaşmaya. sosyal medya görüntüleri oluşturmaya, performans analizine ve daha fazlasına kadar.
 
Her konuda size yardımcı olabilecek 8 harika sosyal medya yönetim aracı topladım.

Hootsuite

 Hootsuite, iş kampanyaları oluşturmak ve yönetmek için en iyi sosyal medya yönetim araçlarından biridir. Tüm platformları manuel olarak yönetmek yerine. Hootsuite'i açıp tek bir panodan yönetebilirsiniz.

Hootsuite, iş kampanyaları oluşturmak ve yönetmek için en iyi sosyal medya yönetim araçlarından biridir. Tüm platformları manuel olarak yönetmek yerine. Hootsuite’i açıp tek bir panodan yönetebilirsiniz.
 
Bu sosyal medya kontrol panelini mesajları planlamak, konuşmaları izlemek. Birden fazla profili yönetmek ve diğer birçok sosyal aktivite için kullanabilirsiniz.
 
⚙️ Öne Çıkan Özellikler
 • Tek bir panodan farklı sosyal medya platformları üzerinden kampanyalar planlayın.
 • Bu web tabanlı araç, büyük sosyal medya kanallarıyla uyumludur.
 • Sosyal pazarlama kampanyalarına başlamanıza yardımcı olacak ücretsiz kurslar sunar.

Buffer

Buffer, sosyal medya yönetim araçları listemizdeki bir diğer popüler seçimdir. Pek çok pazarlama yanlısı, daha iyi sonuçlar almak ve bloglarına daha fazla sosyal trafik çekmek için yayınları belirli bir zamanlamayla paylaşır.

Buffer, sosyal medya yönetim araçları listemizdeki bir diğer popüler seçimdir. Pek çok pazarlama yanlısı, daha iyi sonuçlar almak ve bloglarına daha fazla sosyal trafik çekmek için yayınları belirli bir zamanlamayla paylaşır.
 
İçeriğinizi birkaç tıklamayla paylaşmak için belirli bir zaman ekleyebilirsiniz. Ücretsiz sürüm, ağ başına yalnızca bir sosyal profil sunar. Birden fazla profilin kilidini açmak için ücretli sürümü edinmeniz gerekir. Ücretsiz sürüm Facebook, LinkedIn ve Twitter ile uyumludur.
 
⚙️ Öne Çıkan Özellikler
 • Sosyal medya hesaplarınızda kolayca fotoğraf, makale ve video yayınlamanıza yardımcı olur.
 • Tek bir pano üzerinden farklı sosyal kanallarda içerik planlayabilirsiniz.
 • Bu araç, çalışmanızı zahmetsizce paylaşmak için yapılmıştır.

Sprout Social

 Bu, tüm sosyal medya profillerinizi yönetebileceğiniz hepsi bir arada bir platformdur. Sprout Social ile gönderilerinizi tek bir yerden planlayıp programlayarak. Sosyal medyada aktif olma çabalarınızı kolaylaştırabilirsiniz.

Bu, tüm sosyal medya profillerinizi yönetebileceğiniz hepsi bir arada bir platformdur. Sprout Social ile gönderilerinizi tek bir yerden planlayıp programlayarak. Sosyal medyada aktif olma çabalarınızı kolaylaştırabilirsiniz.
 
Sprout Social, sosyal medya içeriğini ve kullanıcı katılımını oluşturma. Erişmek ve analiz etmek için birbirleriyle senkronize olması gereken pazarlama ekipleri için. En ideal sosyal medya yönetim araçları arasındadır. Takipçileri ve müşterileri ile daha iyi iletişim kurmak için birleşik bir sosyal dönüşüm hunisi oluşturmak isteyen işletmeler içindir.
 
⚙️ Öne Çıkan Özellikler
 • Anahtar kelimeler, temalar, rakipler ve konular için etkileşim konusunda rekabet analitiği elde edersiniz
 • Ekipler, içeriği birden çok ağda düzenleyebilir ve planlayabilir.
 • Ekip olarak kullanıcıları izlemek ve yanıtlamak için birleşik bir gelen kutusu elde edersiniz.
 • Analitik ve içgörüler içeren bir pano sağlar.

Sendible

Sendible, birden fazla müşteri için sosyal medyayı yönetmesi gereken ajanslar için güçlü bir sosyal medya yönetim aracıdır. Gönderileri farklı sosyal medya platformlarında planlayabilir. Bloglar ve sosyal paylaşım siteleriyle entegre edebilirsiniz. Hatta bunu Slack'e ekleyebilir ve iletişim sürecini çok daha kolaylaştırabilirsiniz.

Sendible, birden fazla müşteri için sosyal medyayı yönetmesi gereken ajanslar için güçlü bir sosyal medya yönetim aracıdır.

Gönderileri farklı sosyal medya platformlarında planlayabilir. Bloglar ve sosyal paylaşım siteleriyle entegre edebilirsiniz. Hatta bunu Slack’e ekleyebilir ve iletişim sürecini çok daha kolaylaştırabilirsiniz.
Sendible, blogunuz için düzenli bir içerik takvimi oluşturabilir. Ek olarak, insanlara yanıt vermenize ve sosyal medyadaki varlığınızı bilmenize olanak tanıyan marka sözlerini de rapor eder.
 
Bu araç, mevcut içeriği web üzerinde paylaşmak ve profilinize daha fazla göz çekmek için paylaşmak için benzersiz bir özellik sunar.
 
⚙️ Öne Çıkan Özellikler
 • Sendible içeriği planlar ve ekibinizin daha iyi iletişim kurmasına yardımcı olur.
 • Bilgisayarınızdan uzaktayken bildirim almak için kullanışlı bir mobil uygulama ile birlikte gelir.
 • Birden çok pazarlama kampanyasını kolayca yönetebilirsiniz.

Sked Social

Sked Social, bireylerin ve işletmelerin sosyal medya varlıklarını yönetmelerine yardımcı olmak için. Tasarlanmış bir sosyal medya yönetim aracıdır.

 Sked Social, bireylerin ve işletmelerin sosyal medya varlıklarını yönetmelerine yardımcı olmak için. Tasarlanmış bir sosyal medya yönetim aracıdır. Sked Social ile kullanıcılar, tümü tek bir kontrol panelinden. Instagram, Facebook, Twitter, TikTok ve LinkedIn. Gibi birden çok platformda gönderi planlayabilir ve yayınlayabilir. Ayrıca Instagram hikayeleri planlama, hashtag ve konum araştırması. Post analytics ve ekip işbirliği araçları gibi özellikler sunar.

Bu araç, zamandan tasarruf etmelerini ve sosyal medya yönetim süreçlerini kolaylaştırmalarını sağladığından. Birden çok sosyal medya hesabını yöneten işletmeler ve ajanslar için özellikle yararlıdır.
 
Ek olarak Sked Social, yeni kullanıcıların bir abonelik taahhüt etmeden. Önce platformu test etmeleri için 7 günlük ücretsiz deneme sunar.
 
⚙️ Öne Çıkan Özellikler
 • Gelecekteki gönderiler için yeniden kullanılabilecek bir dizi başlık ve hashtag oluşturup kaydedin. Zamandan ve emekten tasarruf edin.
 • İçeriği gerçekten yayınlamadan önce nasıl görüneceklerini test etmek için gönderileri. Instagram akışınızın canlı olmayan bir sürümüne sürükleyip bırakmak için görsel planlayıcıyı kullanın. Bu, görsel olarak uyumlu ve estetik açıdan hoş bir Instagram akışı oluşturmaya odaklananlar için yararlıdır.

MeetEdgar

Edgar, içerik paylaşımını benzersiz bir şekilde planlamaya yardımcı olur. Tüm içeriği tek bir sıraya toplamaz. Bunun yerine farklı kategorilerde içerik ekler ve ardından her kategoriye bir yayınlanma süresi ekler. Bu, belirli bir zamanda belirli bir nişi hedeflemenize yardımcı olur.

Edgar, içerik paylaşımını benzersiz bir şekilde planlamaya yardımcı olur. Tüm içeriği tek bir sıraya toplamaz. Bunun yerine farklı kategorilerde içerik ekler ve ardından her kategoriye bir yayınlanma süresi ekler. Bu, belirli bir zamanda belirli bir nişi hedeflemenize yardımcı olur.

Bu tür bir düzenleme, her sosyal medya güncellemesinden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar. Bunun ötesinde Edgar, daha geniş bir kitleye ulaştığından. Hiçbir içeriğin gözden kaçmadığından emin olmak için bir güncellemeyi otomatik olarak yeniden yayınlar.
 
⚙️ Öne Çıkan Özellikler
 • Edgar, gönderi sürelerini tek bir sıra kullanmak yerine kategoriye göre optimize eder.
 • Edgar, gönderilerinize daha fazla dikkat çekmenize yardımcı olmak için sosyal medya içeriğini yeniden yayınlıyor.
 • Facebook, Twitter ve LinkedIn dahil olmak üzere üç yaygın sosyal platformu destekler.

Post Planner

Post Planner ile sosyal medya gönderilerinizi önceden planlayabilir ve bir ay boyunca unutabilirsiniz. Tüm sosyal medya hesaplarınızı yönetebileceğiniz bir platform sunar. Araç yedi sosyal ağı destekler.

Post Planner ile sosyal medya gönderilerinizi önceden planlayabilir ve bir ay boyunca unutabilirsiniz. Tüm sosyal medya hesaplarınızı yönetebileceğiniz bir platform sunar. Araç yedi sosyal ağı destekler.
 
Bu araçla ilgili harika bir şey, popüler kaynaklardan en iyi performans gösteren gönderileri seçmesidir. Böylece kendi gönderileriniz için yeni içerik keşfedebilir ve yeni fikirler edinebilirsiniz. Size popüler makaleler, videolar, resimler, memler, alıntılar, tweet’ler. Yarışmalar ve daha fazlası hakkında öneriler sunar. Post Planner, bunu sunan yegane sosyal medya yönetim araçlarından biridir.
 
⚙️ Öne Çıkan Özellikler
 • Gönderileri yedi sosyal platformda planlayabilirsiniz. Facebook, Instagram, LinkedIn, Pinterest, TikTok, Twitter ve Google Business.
 • Takip ettiğiniz konulara göre viral gönderileri sizin için derler.
 • Bir resim düzenleyici ve stok medya kitaplığı ile birlikte gelir.
 • Gönderileri otomatik pilotta geri dönüştürebilirsiniz.
 • Gönderilerinizin raporlarını ve analizlerini kontrol edin.

SocialBee

 SocialBee, işletmelerin sosyal profillerinden en iyi şekilde yararlanmalarına yardımcı olan bir sosyal medya yönetim aracıdır. Düzenli olarak yeni içerik yayınlamak istiyorsanız, bu araç sizin tercihinizdir. SocialBee ile sosyal medya gönderilerinizi kolayca otomatikleştirebileceğiniz için çok zaman kazanacaksınız. SocialBee, işletmelerin sosyal profillerinden en iyi şekilde yararlanmalarına yardımcı olan bir sosyal medya yönetim aracıdır. Düzenli olarak yeni içerik yayınlamak istiyorsanız, bu araç sizin tercihinizdir. SocialBee ile sosyal medya gönderilerinizi kolayca otomatikleştirebileceğiniz için çok zaman kazanacaksınız.

Kullanıcı dostu arayüzü ile tıpkı en iyi sosyal medya uzmanlarının yaptığı gibi içeriğinizi kategorize etme imkanı sunar. Bu şekilde, izleyicileriniz en iyi içerik karışımının keyfini çıkaracaktır. Tüm gönderilerinizi tek bir yerden planlayabilmeniz harika. Bu nedenle sosyal medya platformlarınızda içerik paylaşmak çocuk oyuncağı haline geliyor.
 
⚙️ Öne Çıkan Özellikler 
 • İçeriği çeşitli kaynaklardan kolayca içe aktarabilir. Farklı biçimlerde düzenleyebilirsiniz.
 • Facebook, Twitter, LinkedIn, Instagram, Pinterest ve Google benim İşletmem için içerik yayınlayabilir ve özelleştirebilirsiniz.
 • Her platform için en iyi uygulamalara dayalı olarak kendi gönderi planınızı oluşturabilirsiniz.
 • SocialBee’nin İşbirliği Özellikleri, sizin ve ekibinizin daha iyi işbirliği yapmasına ve verimli bir şekilde birlikte çalışmasına yardımcı olur.

Sonuç

Sosyal medya yönetimi giderek karmaşık hale geliyor ve işletmelerin etkili bir şekilde. Rekabet etmelerini sağlamak için doğru araçlara ihtiyaçları var.
 
En iyi 8 sosyal medya yönetim aracı, bu zorluğu hafifletmek ve markaların. Sosyal medya etkinliklerini daha verimli hale getirmek için tasarlanmıştır.
 
Hootsuite, Buffer, Sprout Social, SocialPilot, Sendible, Sked Social, MeetEdgar. Post Planner, Sendible gibi araçlar. İçerik yayınlama, takipçi yönetimi, analizler ve strateji planlama gibi önemli özellikler sunar.
 
Bu araçlar, birden fazla sosyal medya platformunda varlığınızı yönetmenize yardımcı olurken. İçerikleri planlama ve zamanlama özellikleriyle zamanınızı daha verimli bir şekilde kullanmanızı sağlar. Ayrıca, sosyal medya etkileşimlerini takip etmek. Ve analiz etmek için sağladıkları verilerle stratejilerinizi geliştirebilirsiniz.
 
Sosyal medya yönetim araçları, işletmelerin sosyal medyayı etkin bir şekilde. Kullanmalarına yardımcı olurken zaman ve çaba tasarrufu sağlar. Ancak, her işletmenin ihtiyaçları farklı olduğundan, en uygun aracı seçerken. İhtiyaçlarınızı ve bütçenizi dikkate almanız önemlidir.
 
Sonuç olarak, sosyal medya yönetimi araçları, işletmelerin sosyal medya platformlarında etkili bir varlık oluşturmalarını sağlar.

En iyi 8 sosyal medya yönetim aracı, işletmelere içerik planlama, takipçi etkileşimi. Analizler ve strateji planlama gibi alanlarda yardımcı olur. Bu araçlar sayesinde sosyal medya etkinliklerinizi daha etkili ve verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.

Levent Demirbaş

1999 Samsun Doğumluyum. Doğduğum şehirde yaşamıma devam ediyorum. Bafra Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Web Tasarım eğitimimi tamamladım. Üniversitede Halkla İlişkiler ve Tanıtım alanında aldığım eğitimime ek olarak Dijital Pazarlama ve SEO alanında aldığım eğitimler sonucunda LD&Web Grafik Ajansını Kurdum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu