Wordpress

En İyi 8 WordPress Fiyatlandırma Tablosu Eklentisi

Daha önce çevrimiçi bir şey satın aldıysanız, yatırım düzeyinizi düşündüğünüz için. Bir fiyatlandırma tablosuyla etkileşim kurmuş olabilirsiniz.
 
Bu fiyatlandırma tabloları, ürün özelliklerini ve farklı paketleri yan yana göstermede etkilidir. Böylece kullanıcılar karşılaştırabilir ve bilinçli bir satın alma kararı verebilir.
Bu işlevsellik , bilgileri açık ve net bir şekilde görüntülemek isteyen WordPress site sahipleri için kullanışlı olabilir. Ancak, fiyatlandırma tabloları her WordPress temasında standart olarak sunulmaz. Bu nedenle işi yapması için bir eklentiye ihtiyacınız olabilir.
 
Bir fiyatlandırma tablosunu özel olarak kodlamak kulağa çekici gelmiyorsa. Piyasadaki en iyi fiyatlandırma tablosu eklentilerini keşfetmek için okumaya devam edin.

WP Tablo Yöneticisi

JoomUnited tarafından oluşturulan WP Table Manager, modern bir tasarıma sahip tablolar oluşturmak için harika bir çözümdür. Önceden paketlenmiş tasarım temalarıyla birlikte gelir ve kullanımı kolay görsel düzenleyicisinde düğmeleri, düzeni ve CSS stilini özelleştirebilirsiniz.

JoomUnited tarafından oluşturulan WP Table Manager. Modern bir tasarıma sahip tablolar oluşturmak için harika bir çözümdür. Önceden paketlenmiş tasarım temalarıyla birlikte gelir. Ve kullanımı kolay görsel düzenleyicisinde düğmeleri. Düzeni ve CSS stilini özelleştirebilirsiniz.
 
Bu eklenti aynı zamanda kapsamlı bir özellik listesiyle. Fiyatlandırma tabloları yayınlamak isteyen web sitesi sahipleri için mükemmel bir seçenektir. Tablolara resimler ekleyebilir, tabloları Excel dosyası olarak indirebilir. Tabloları sayfalandırabilir ve sınırsız satır ve satır oluşturabilirsiniz.
 
Artıları
 • Google E-Tablolar, Microsoft Excel ve Open Office ile entegre olur.
 • Elementor , Divi, WPBakery ve Gutenberg editörü gibi popüler WordPress sayfa oluşturucularıyla uyumlu.
 • Sıralanabilir tablolar oluşturmak için bir seçenek içerir.
Eksileri
 • Sınırlı önceden oluşturulmuş renk seçenekleri; özelleştirmek istiyorsanız, CSS kullanmanız gerekir.
Fiyatlandırma : $49/yıl (Pro)

Go Pricing

 Go Pricing, siteniz için çarpıcı fiyatlandırma tabloları oluşturmanıza yardımcı olacak. Modern ve zengin özelliklere sahip bir WordPress fiyatlandırma tablosu eklentisidir. Bu eklenti size 150'den fazla masa tasarımı sunar bu eklentiyi bir kez satın aldığınızda başka hiçbir şeye ihtiyacınız olmayacak.

Go Pricing, siteniz için çarpıcı fiyatlandırma tabloları oluşturmanıza yardımcı olacak. Modern ve zengin özelliklere sahip bir WordPress fiyatlandırma tablosu eklentisidir. Bu eklenti size 150’den fazla masa tasarımı sunar bu eklentiyi bir kez satın aldığınızda başka hiçbir şeye ihtiyacınız olmayacak.
 
Bu eklenti, tablodaki her şeyi kodlamaya gerek kalmadan özelleştirmek isteyen web sitesi sahipleri için harika bir seçimdir. Size 650’den fazla Google Yazı Tipi, 2.000’den fazla yazı tipi simgesi, 250’den fazla başlangıç ​​şablonu. Modern medya seçenekleri, sınırsız düğme stilleri, sınırsız renk seçenekleri. Kullanımı kolay eklenti yönetici seçenekleri ve daha fazlasını sunar.
 
Artıları
 • Kapsamlı özelleştirme seçenekleriyle son derece zengin özelliklere sahip kodlama gerekmez.
 • Beaver Builder, WPBakery ve Elementor gibi popüler sayfa oluşturucularla uyumlu.
 • Tablonuzun ön uçta nasıl görüneceğini görmek için canlı bir önizleme işlevi içerir.
 • Tabloya biraz “pop” eklemek için bir sütun animasyon özelliği içerir.
Eksileri
 • Kullanıcılar, zayıf bir müşteri desteği deneyimi bildirdiler.
 • Destek aboneliğiniz yoksa tablo şablonlarını indirip kullanamazsınız.

WP Tablo Oluşturucu

WP Table Builder, tablonuzu tasarlamayı ve ayarlamayı kolaylaştırmak için sürükle ve bırak arayüzüne sahiptir. Bu araç, tabloyu herhangi bir sayfaya veya gönderiye gömmek için. Kullanabileceğiniz bir kısa kod oluşturarak basitliği ikiye katlar.

WP Table Builder, tablonuzu tasarlamayı ve ayarlamayı kolaylaştırmak için sürükle ve bırak arayüzüne sahiptir. Bu araç, tabloyu herhangi bir sayfaya veya gönderiye gömmek için. Kullanabileceğiniz bir kısa kod oluşturarak basitliği ikiye katlar.
 
Önceden oluşturulmuş tablo şablonlarını, sürükle ve bırak özelleştirilebilir öğeleri ve sıralama özelliklerini kullanabilirsiniz. Bu eklentinin en iyi özelliklerinden biri. Kullanıcının dikkatini çekmek için belirli paketleri vurgulayabilmesidir. Nihai sonuç, mobil uyumlu ve zariftir.
 
Artıları
 • Özel bir Gutenberg bloğu ile Gutenberg uyumlu.
 • CSV ve XML dosyalarından veri alma yeteneği sunar.
 • Sürükle ve bırak düzenleyici, bir fiyat tablosu oluşturmayı kolay ve sezgisel hale getirir.
 • Tek tek hücrelere resim, yıldız derecelendirmesi ve simgeler eklemek için zengin multimedya desteği içerir.
Eksileri
 • Satırları çoğaltmak için ücretli sürüme geçmeniz gerekir.
 • Hem ücretsiz hem de ücretli sürümlerde sınırlı özelleştirme seçenekleri.

Elementor Tablo Widget

 Elementor Table Widget için Premium Eklentiler, basitliği vurgulayan ve çarpıcı bir tasarım oluşturmak. Ve uygulamak için hiçbir kodlama bilgisinin gerekli olmadığını öne süren başka bir eklentidir.

Elementor Table Widget için Premium Eklentiler, basitliği vurgulayan ve çarpıcı bir tasarım oluşturmak. Ve uygulamak için hiçbir kodlama bilgisinin gerekli olmadığını öne süren başka bir eklentidir.
 
Bu pencere öğesi, tonlarca yararlı Elementor eklentisiyle birlikte gelir ve sitelerini. Elementor kullanarak oluşturan ve daha fazla pencere öğesi ve işlevsellik isteyenler için ideal bir seçimdir. Elementor’un sürükle ve bırak düzenleyicisini kullanarak tabloyu özelleştirebilir. Ve kullanıcıların dikkatini çekmek için multimedya öğelerini canlandırabilirsiniz.
 
Artıları
 • Elementor’un sürükle ve bırak düzenleyicisi için özel olarak oluşturuldu.
 • Elementor için diğer işlevler ve eklentilerle birlikte gelir.
Eksileri
 • Diğer WordPress sayfa oluşturucularıyla uyumlu değil.
 • Bağımsız indirme mümkün değildir; eklenti kitaplığının tamamını indirmeniz gerekecek.

WooCommerce Fiyatlandırma Eklentisi

 WooCommerce Fiyatlandırma Eklentisi, markanız için özelleştirilebilen önceden hazırlanmış tasarımlar sunar. Bu eklenti ile oluşturabileceğiniz tablo, satır ve sütun sayısında sınır yoktur. WooCommerce ile çalışmak üzere özel olarak tasarlanan bu eklenti. Çevrimiçi mağazalarını e-ticaret eklentisini kullanarak kuranlar ve entegre bir çözüm isteyenler için idealdir.

WooCommerce Fiyatlandırma Eklentisi, markanız için özelleştirilebilen önceden hazırlanmış tasarımlar sunar. Bu eklenti ile oluşturabileceğiniz tablo, satır ve sütun sayısında sınır yoktur. WooCommerce ile çalışmak üzere özel olarak tasarlanan bu eklenti. Çevrimiçi mağazalarını e-ticaret eklentisini kullanarak kuranlar ve entegre bir çözüm isteyenler için idealdir.
 
Yazı tipi simgelerinden, çoklu dil işlevlerinden. Resimleri tabloya gömmenizi sağlayan multimedya desteğinden yararlanabilirsiniz.
 
Artıları
 • WooCommerce eklentisi ile mükemmel çalışır.
 • Sürükle ve bırak düzenleyici, tabloyu kolayca düzenlemenizi sağlar.
 • Fiyatlandırma tablonuza sınırsız paket ve plan ekleyebilme.
Eksileri
 • Gutenberg için optimize edilmemiş.
 • Önceden oluşturulmuş şablonlar nispeten basittir; kapsamlı ve manuel özelleştirme gerekecek.
Fiyatlandırma : Ücretsiz.

ARPrice

 300'den fazla şablon, sınırsız renk seçeneği, 3000'den fazla simge ve 900 Google Yazı Tipi ile ARPrice. Size özel, çekici bir fiyatlandırma tablosu oluşturmak için ihtiyacınız olan tüm araçları sağlar. Aylık ve yıllık fiyatlandırma arasında geçiş yapma, özel şeritler ekleme. Her sütunda bir arka plan görüntüsü gösterme yeteneğine bile sahiptir.

300’den fazla şablon, sınırsız renk seçeneği, 3000’den fazla simge ve 900 Google Yazı Tipi ile ARPrice. Size özel, çekici bir fiyatlandırma tablosu oluşturmak için ihtiyacınız olan tüm araçları sağlar. Aylık ve yıllık fiyatlandırma arasında geçiş yapma, özel şeritler ekleme. Her sütunda bir arka plan görüntüsü gösterme yeteneğine bile sahiptir.
Ayrıca göz alıcı animasyon efektleri oluşturabilir. Dönüşümleri doğrudan tablodan artırmak için PayPal “Şimdi Satın Al” düğmeleri ekleyebilirsiniz.
 
Artıları
 • Gutenberg uyumlu, Divi uyumlu ve WPBakery uyumlu.
 • Bir geçiş fiyatı düğmesi içerir.
 • Görsel sürükle ve bırak editörü, değişikliklerinizi tablo üzerinde gerçek zamanlı olarak görmenizi sağlar.
 • Sınırsız renk seçeneği, satır ve sütunlar.
Eksileri
 • Bazı kullanıcılar, CSS’yi özelleştirme konusunda hatalar bildirmiştir.
Fiyatlandırma : 27 $ tek seferlik ücret.

Supsystic Fiyatlandırma Tablosu

Plana göre alternatif arka plan renkleri, sütun resimlerini ve simgeleri entegre edin ve bu eklenti ile fiyatlandırma tablonuzda fareyle üzerine gelme animasyonunu kullanın. Supsystic'in Fiyatlandırma Tablosu, diğer özelliklerin yanı sıra sürükle ve bırak oluşturucusunda sınırsız satır ve sütunların yanı sıra fiyat geçişlerini destekler.

Plana göre alternatif arka plan renkleri, sütun resimlerini ve simgeleri entegre edin. Bu eklenti ile fiyatlandırma tablonuzda fareyle üzerine gelme animasyonunu kullanın. Supsystic’in Fiyatlandırma Tablosu, diğer özelliklerin yanı sıra sürükle ve bırak oluşturucusunda sınırsız satır. Ve sütunların yanı sıra fiyat geçişlerini destekler. Ayrıca sütunları belirtilen zaman pencerelerinde görünecek şekilde planlayabilir.
 
Artıları
 
 • Kolay kurulum ve yayınlama için hazır şablonlar içerir.
 • Sürükle ve bırak oluşturucuya sahiptir.
 • Site ziyaretçilerinize iki fiyatlandırma seçeneği arasında geçiş yapma olanağı verir.
Eksileri
 
 • Bazı kullanıcılar tabloyu özelleştirmede zorluk yaşadıklarını bildirmiştir (değişiklikler tablonun başka bir bölümünü kaydetmez veya değiştirmez.)
 Fiyatlandırma : Ücretsiz

WRC Fiyatlandırma Tablosu

Araç işaretleri, şeritler ve renk seçici ile siteniz için WRC Fiyatlandırma Tablolarını özelleştirmek kolaydır. Dahası, bir tasarımla ilgili fikrinizi değiştirirseniz, düzenlemenin ortasında farklı bir tasarıma geçtiğinizde hiçbir veri kaybı olmaz. Ayrıca sütun gölgeleri ve basit animasyonlarla birlikte gelir.

Araç işaretleri, şeritler ve renk seçici ile siteniz için WRC Fiyatlandırma Tablolarını özelleştirmek kolaydır. Dahası, bir tasarımla ilgili fikrinizi değiştirirseniz. Düzenlemenin ortasında farklı bir tasarıma geçtiğinizde hiçbir veri kaybı olmaz. Ayrıca sütun gölgeleri ve basit animasyonlarla birlikte gelir.
 
Artıları
 • Sınırsız satır, sütun ve renk seçeneği.
 • Masayı “pop” yapmak için basit animasyonlar dahildir.
 • Kullanıcılara bir paket önermek için bir sütunu vurgulayabilme.
 • Sütunlar sıralanabilir.
 • Tablonuzu manuel olarak kopyalamanıza gerek kalmadan şablonlar arasında kolayca geçiş yapabilme.
Eksileri
 • Bazı kullanıcılar bu eklentinin sitelerini yavaşlattığını bildirdi.
 • Profesyonel sürüme yükseltme, tablolarınızı manuel olarak kopyalamanızı gerektirecektir.
Fiyatlandırma : Ücretsiz; 14 $ tek seferlik ücret

Sonuç

Tüketiciler, seçimlerini değerlendirirken şeffaflık isterler ve fiyat tabloları. Web sitenizde bu ihtiyacı karşılamanın yollarından yalnızca biridir.
 
Fiyatlandırma tablonuz yayına girdikten sonra, ziyaretçilerinizle bağlantı kurmanın. Ve onlara verebileceğiniz en iyi kullanıcı deneyimiyle onları kazanmanın yollarını bulmaya devam edin.

Levent Demirbaş

1999 Samsun Doğumluyum. Doğduğum şehirde yaşamıma devam ediyorum. Bafra Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Web Tasarım eğitimimi tamamladım. Üniversitede Halkla İlişkiler ve Tanıtım alanında aldığım eğitimime ek olarak Dijital Pazarlama ve SEO alanında aldığım eğitimler sonucunda LD&Web Grafik Ajansını Kurdum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu